Meie inimesed

Relax Fotostuudio on selline omamoodi fotostuudio. Meid on aastatega kogunenud päris mitu isendit ühe katuse alla. Eks meil kõigil ole oma eesmärk ja põhjus ja tagajärg, miks tulime. Ja eks me kõik tee natuke oma asja ja natuke koostöö asja. Nii nagu need asjad ikka käivad.  Selleks, et leida enda jaoks see kõige meeldivam käekiri, toome ennast üksipulgi nimeliselt avalikkuse ette.

(vaikselt lisame pilte kõigist, sest eks me ole ikka natukene edevad ka)

Ja siin me siis olemegi:

Riina Aume
tel: 53 423 893
e-post: riinaaume@gmail.com
koduleht: www.riinaaume.com
FB: Fotograaf Riina Aume 
Pildistamine on olnud alati hinges. Juba põhikoolis proovisin klassiõde fotoringi meelitada.  Siis jäi asi soiku. 10817369_10152903375663103_2010023614_oKüll aga leidsin mõned aastat hiljem kaamera ise ning hakkasin mööda suvila põõsaaluseid roomama.  Sain siiski aru, et inimesed ja emotsioonid meeldivad kuidagi rohkem. Hingelähedasem või nii. Nii saigi hakatud kaameraga inimesi taga ajama. Väga nad vastu ei ajanud ka. Läks suht edukalt. Küll aga meie selle pika novembriilma tõttu tuli mõelda veidi ette. Sellest tingituna saigi loodud Relax Fotostuudio. Koos Meigo ja Meelisega. Minu händimänid, kes kõik vajalikud mured lahendasid ja lahendavad siiani. Nendeta oleksime päris jännis ilmselt.  Ja nii see siis sündis ja arenes.  Kõik selle FUN eesmärgil. Et lihtsalt teeme pilti. Punkt. Ja nii on see jäänud ja jääb ka :) 

 

Meelis Toom:
tel: 52 52 927
e-post: meelis@meelistoom.eu
koduleht: www.meelistoom.eu
Minu jaoks pildistamine ei ole lihtsalt kaameranupu vajutus vaid selles olustikus peab olema sees emotsioon, mõtted ning eeskätt peab see olema FUN.meelis toom Pildistamine ei ole kindlates kinnistes raamides matemaatika ja sellest lähtuvalt tuleb kasutada kõiki vahendeid, et see üks pilt annaks edasi hetke emotsiooni. Erinevate ‘raamist välja’ ideedele leiab alati lahenduse ning see teekond saab kindlasti põnev olema
a miks ma seal, teie juures. Relax fotostuudio on vahepeal peaaegu kodu eest, selle algusest peale, ülesehitatud ja ümber ehitatud ja tehtud meeletul kogusel pilte. Meie meeskond, kes me seal kõik tegutseme on niivõrd super, et juba sellepärast on tore seal käia. Kui nii head ja rõõmsad ja toredad inimesed kuuluvad ühte seltskonda, siis ei tulegi mõttesse mingit muud varianti

Meigo Matsoo:

tel: 51 68 322
e-post: meigo.matsoo@gmail.com

Olen pildistamisega tegelenud juba päris kaua, täpselt millal alustasin, ei mäleta. Vaevalt, et lugejat huvitab minu iseloomustuse juures see, millal ma oma esimese kaamera soetasin või millisel koolitusel käisin. IMG_0042_4Minu jaoks on oluline see positiivne emotsioon mida fotograafia mulle annab. Võin tundideks ennast unustada kuskile inimtühja rappa. Sama kiiresti kaob ka aeg stuudios inimesi pildistades. Tahan fotograafina kogeda võimalikult palju. Näha inimesi erinevate nurkade alt, erinevas valguses ja varjus. Soovin tabada looduse värvide mängu ja imelist muutumist aastaaegades. Minu jaoks ei tähenda fotograafiks olemine ainult loodusfotosid, portreesid või perepilte tehes, vaid minu jaoks on fotomaterjali kõikjal. Olgu selleks sügisesed marjad päikeses või õnnelik pruutpaar romantilisel jalutuskäigul. Leian, et mul on väga vedanud, kuna mu elus on neid hetki ja inimesi keda jäädvustada ning kes omakorda annavad mulle võimaluse fotograafina areneda. Nende tunnustus ja siiras rõõm õnnestunud piltide üle on mulle suurimaks motivaatoriks. Lisaks mõnede fotokonkursside võidud on andnud mulle indu suuresti juurde.

 

 

Birgit Õigus:
tel: 55 524 562
e-post: birgit6igus@gmail.com
koduleht: www.stiilitarid.ee
Mis ma teen? Stilistikat ja pilti.  EKAs õppides hakkas fotomaailm huvitama.  Ühel pildistamisel Riinaga rääkis ta, et otsivad stuudiosse kedagi juurde – käisin naljaga välja variandi, et “ma siis tulen!” _MG_1593Naljast sai reaalsus ja nüüd olengi mitu aastat Relaxis nokitsenud – nii stilistikat kui pilti teinud.
Miks ma teen? Mulle meeldib inimestes ilu otsida. :)

 

Nele Suurna:
tel: 55 70 859
e-post: nelesk@gmail.com
FB: Nele Suurna Photography
See oli tegelikult üsna hiljuti, kui ma olin oma ämma peale maru kade, et ta tegi nii ägedaid linnupilte. No mul on ju ka linnud akna taga! Miks ma siis ei peaks saama ilusaid linnupilte teha! Hankisin omale mingid vidinad ja kukkusin klõpsutama. _MG_4575 Tegelikult selgus, et mul pole aega ega võimalust nii palju akna all ja õues istuda, kui linnud tahavad, ja sujuvalt jäid ikka inimesed kaamera ette. Ja siis veel mõned. Ja siis juba täitsa võõrad inimesed  Räägitakse, et tuleb hästi välja küll Ma siis selle peale lubasin sõpradele, et hakkan kunagi kuulsaks fotograafiks, mark my words! Seniks aga üritan oma parimat susserdada. Sest pildistamine..huuu, see on midagi seletamatut, see on maagia, üritada pildile saada seda ilu või valu ja emotsiooni, mis ma näen või tunnen. Kuulsuseni läheb veel veits aega vist. Looduses meeldib mulle endiselt kaameraga käia, kuid sinna jõuan viimasel ajal veel harvemini

Laura Seppa:
tel: 55 961 508
e-post: info@laurafoto.eu
koduleht: www.laurafoto.eu
FB: Laura Foto

Mirjam Liik:
tel: 50 22 808
e-post: mliik@hotmail.com
FB: Mirjam Liik Photography and Make-up

Krissi Kõrv
tel: 51 688 58
e-post: krissiphoto@hotmail.com
FB: Krissi’s Photography

Kairit Lapmaa:
tel: 55 625 202
e-post: kairit.lapmaa@gmail.com
koduleht: Kairit Lapmaa Photos
Mulle meeldis juba lapsena pildistada, eriti just inimesi. See oli üsna tavaline, et ma sättisin oma nukkusid poosidesse või kamandasin väikevenda poseerima ja jooksin seebikarbiga tal järgi.
10714419_931580723537743_510854008237174420_oNüüd, aastaid hiljem, on mu huvi fotograafia vastu aina suurenenud.  Olen viimased 3 aastat aktiivsemalt fotograafiaga tegelenud ja õpin tasapisi seda põnevat maailma aina rohkem tundma.
Ülimalt vahva on näidata inimestele nende ilu ja muidugi ka teha fotolavastusi koostöös stilisti ja meikariga. Südame teeb soojaks saades positiivset tagasisidet minu hobi kohta ja see innustab mind veel rohkem õppima ja veel ägedamaid pilte tegema.

Anna-Liisa Reinson:
tel: 55 313 65
e-post: alreinson@gmail.com
koduleht: sha.lalaaa.com

Ija Papstel
tel: 56 474 957
e-post: ija.papstel@hotmail.com
koduleht:  Ija Papstel

 

Ja lisaks on meil veel pundis toredad poisid Tribilia Design´st :) Nende kiivreid oleme näinud, käes hoidnud ja väriseva käega tagasi ulatanud. Vinged tegelased!